| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | OEM |
| Назначение | Для телефона |
| Совместимость с | Poco |
| Форм-фактор | Чехол-книжка |
| Узоры и принты | Геометрический узор |
| Модели телефона | Poco M7 Pro 5G |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 85 мм |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель телефона | Poco M7 Pro 5G |
Вибираючи чохол для свого улюбленого смартфону, усі ми замислюємося про збереження не тільки корпусу, але й найголовнішої частини – екрану. Саме тому слід звернути увагу на захисні кейси-книжки, що дозволяють вберегти Ваш пристрій та його дисплей від будь-яких зовнішніх впливів та при падінні.
Думаючи про збереження не тільки девайсу, але й власного стилю варто звернути увагу на привабливі чохли із синтетичної шкіри, які підкреслять Вашу унікальність без зайвої нав'язливості. Приємні на дотик та м’які зсередини кейси з легкістю сядуть на Ваш смартфон та занурять його в міцний захисний каркас.
Купити Чохол-книжку Chess Skin для Xiaomi Redmi 13 4G / Poco M6 4G в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Цена: 390 ₴


