Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Xiaomi |
| Тип | Смарт приставка |
| Выходы | Jack 2.5/3.5 mm, HDMI |
| Поддерживаемые носители | USB накопитель |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Вес | 0.091 кг |
| Автономное питание | Нет |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 97 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Высота | 17 мм |
| Встроенная память | 32Гб |
| Дополнительные характеристики | |
| Операционная система | Google Android |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество USB-портов | 1 |
| Оперативная память | 2Гб |
| Комплектация | |
| Автомобильный адаптер | Нет |
| Сетевой адаптер | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
Комплектація:
1 х медіаплеєр
1 х пульт ДУ
1 х блок живлення
Купити Медіаплеєр Xiaomi TV Box S 3rd Gen (MDZ-32-AA) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Информация для заказа
- Цена: 3 080 ₴



