-8%| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DDPAI |
| Кількість камер | 2 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Скотч |
| Активація запису | Автоматично при включенні, по датчику удару/гальмування/прискорення, при включенні двигуна, при виявленні руху |
| Датчик руху | Так |
| Фіксація на кронштейні | Фіксована |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 143 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | micro USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Меню російською | Ні |
| Канали запису | 2 |
| Запис часу і дати | Так |
| Аварійний запис | Так |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 3 дюйм |
| Поворотний екран | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Ширина | 64.7 мм |
| Висота | 36.5 мм |
| Вага | 190 г |
| Додатково | |
| Паркувальний режим | Так, при підлюченні з допомогою DDpai Dash Cam Hardwahre Kit (не входить в комплектацію відеореєстратора) |
| Камера | |
| Основа камера, МП | STRAVIS 2 IMX678 8,4-мегапіксельний датчик CMOS (фронтальна) |
| Тілова камера | STRAVIS 2 IMX662 5-мегапіксельний датчик CMOS (задня) |
| Роздільна здатність, фронтальна | 3840 x 2160@30fps HDR, 2880*1620@60fps HDR (фронтальна) |
| Роздільна здатність, задня | 1920 x 1080 @30fps HDR (задня) |
| Пам'ять та процесор | |
| Пам'ять | вбудована пам'ять eMMC 32 Гб, зовнішня картка MicroSD до 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Wi-Fi | Wi-Fi з частотою 5 ГГц із технологією Wi-Fi Turbo |
Знижка 300 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2664981720-avtomobilnyj-videoregistrator-ddpai.html

- Роздільна здатність відео: 2160P (4K)+1080P, двоканальне
Зв'язок 4G * : залишайтеся на зв'язку, підвищуйте безпеку паркування - 3-дюймовий IPS-дисплей
- NightVIS 2.0 з AI ISP: більш яскраві та чіткі кадри
- Високошвидкісна передача даних Wi-Fi 6: швидше, ніж будь-коли
- Вбудований GPS та ADAS: керуйте розумнішими та безпечнішими
- Інтелектуальне голосове керування та швидке підключення через Bluetooth
- Ефект водіння SR 2.0: демонстрація різних динамічних даних та інформації
- Суперконденсатор: стабільний та надійний
- Цілодобовий моніторинг паркування: завжди на варті **
* Додаткова опція - модуль 4G не входить до базової комплектації (купується окремо)
** Додаткова опція - вимагає підключення за допомогою DDpai Hardwire KIT (не входить до базової комплектації та купується окремо)
Комплектація:
1 х Відеореєстратор
1 х Камера заднього виду
1 х Автомобільний зарядний пристрій
1 х Кабель питания
1 х Кронштейн
1 х Скотч
1 х Інструмент для установки
Купити Автомобільний відеореєстратор DDPai Z60 Pro 4K GPS + RC06 Rear Cam (Black) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 8 250 ₴







