Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SJcam |
| Страна производитель | Китай |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Поддержка Full HD | Да |
| Форматы записи | HD, Full HD, 4K UHD |
| Особенности | Wi-Fi, Крепление в комплекте, Влагозащищенный корпус |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Емкость аккумулятора | 1300 мА/ч |
| Матрица | |
| Количество матриц | 1 |
| Интерфейсы | |
| Поддерживаемые карты памяти | microSDHC |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| ЖК-экран | Да |
| Диагональ ЖК-экрана | 2.33 " |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 64.5 мм |
| Высота | 44.5 мм |
| Глубина | 30.5 мм |
| Вес | 108 г |
| Основні | |
| Формат запису | 3840x2160 |
| Тип карти пам'яті | MicroSD |
| Частота запису | 30 кадрів/с |
| Кут огляду | 154 градусів |
| Дисплей | Так |
| Діагональ екрана (дюйм) | 2,33 |
| Тип дисплею | LCD |
Знижка 200 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/p2661204666-ekshn-kamera-sjcam.html
Комплектация - см. последнее фото
https://www.sjcam.com/uk/cameras/action-cameras/sj11-active/
Купити Экшн-камера SJCAM SJCAM SJ11 Active 4K 30FPS (Black) в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Информация для заказа
- Цена: 6 790 ₴








