| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 70Mai |
| Количество камер | 2 |
| Формат сжатия | H.265 |
| Тип матрицы | CMOS |
| Датчик удара | Есть |
| Наличие GPS | Да |
| ГЛОНАСС | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Состояние | Новое |
| Поддержка | Wi-Fi |
| Комплектация видеорегистратора | автомобильное крепление |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Угол обзора | 140 град. |
| Автономное питание | Есть |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 2 дюйм |
| Поворотный экран | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 83 мм |
| Ширина | 37.9 мм |
| Высота | 60.5 мм |
| Вес | 360 г |
| Основні | |
| Сенсор | Sony IMX675 |
| Автономна робота | Так (від вбудованого акумулятора) |
| Інше | Автоматичне включення при подачі живлення, режим паркування, синхронізація зі смартфоном через Wi-Fi, система ADAS, циклічний запис, функція DeFog (антитуман) підвищення якості зйомки при несприятливих погодних умовах, установка відміток часу і дати |
| Процесор | HiSilicion Hi3556-V200 |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, Гб | до 256 |
| Wi-Fi | Так |
| Тип карти пам'яті | MicroSD |
| Частота запису | 30 кадрів/с |
| Роздільна здатність сенсора | 2592x1944 |
| HDMI | Ні |
| Поляризаційний фільтр | Ні |
| Радар-детектор | Ні |
| Обертання об'єктиву | Ні |
| Фіксація на кронштейні | Засувка |
Скидка 150 грн. при оформлении заказа на сайте магазина (ссилка ниже) и оплате "Предоплата по реквизитам"
https://ankerok.com.ua/ua/p2328600485-gibridnyj-invertor-anenji.html
Комплектация:
1 х регистратор
1 х камера заднего вида
1 х автомобильное зарядное устройство
1 х кабель для зарядки/питания
1 х кабель для подключения задней камеры
1 х крепление на двостороннем скотче
1 х лопатка для прокладки кабеля
1 х антистатическая пленка
Купить видеорегистратор Xiaomi 70mai Dash Cam A510 + Midrive RC11 Set (A510-2) из наличия в Украине Вы можете у нас, оформив заказ удобным для Вас способом! Доставка по Украине, возможна доставка наложенным платежом службой Новая Почта.
- Цена: 5 990 ₴







