| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | mini PC |
| Виходи | HDMI |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| USB-інтерфейс | Так |
| Автономне живлення | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 18.5 мм |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Комплектация | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Основні | |
| Порт для SD-карти | Да |
| ГЛОНАСС | Да |
| Операційна система | Android |
| Колір | Чорний |
| Наявність Wi-Fi | Да |
| Наявність Bluetooth | Да |
| Наявність GPS-модуля | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 |
| Сумісність інтерфейсу | Android Auto, Apple CarPlay |
Знижка 150 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2612801895-multimedijnyj-interfejs-carlinkit.html
Мультимедійний інтерфейс CarlinKit TBox Ambient 8/128Gb CarPlay AI Box Android 13
Пристрій призначений для розширення функціональності автомобільної мультимедійної системи. Це компактний адаптер, який підключається до штатної системи автомобіля та дозволяє використовувати можливості Android 13 та інтеграцію з Apple CarPlay.
Технічні характеристики
Оснащено восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon з високою продуктивністю, що забезпечує плавну роботу всіх програм. Система на базі Android 13 дозволяє використовувати інтерфейс без значних зусиль, а доступ до магазину програм Play Store розширює функціональність. Оперативна пам'ять об'ємом 8GB забезпечує швидкодію та дозволяє без затримок використовувати всі можливості CarPlay та Android Auto при підключенні та синхронізації мобільного телефону. Внутрішній накопичувач 128GB дозволяє зберігати улюблені файли, щоб мати до них доступ у дорозі, також є можливість розширення вбудованої пам'яті за рахунок використання карток пам'яті ємністю до 256GB.
Адаптер CarlinKit TBox Ambient підтримує:
- бездротове підключення через Wi-Fi та Bluetooth 5.0
- роз'єм для підключення SIM-карт, щоб мати можливість створити хотспот
- GPS модуль допоможе будувати маршрути та відстежувати їх у реальному часі.
Ще однією важливою особливістю CarlinKit TBox Ambient є підтримка високоякісних мультимедійних можливостей. Ви можете відтворювати відео та музику у високій роздільній здатності, підключати зовнішні пристрої через USB-порти та використовувати розширені налаштування аудіо та відео для максимального комфорту.
CarlinKit TBox Ambient - це сучасне рішення для розширення можливостей своєї автомобільної мультимедійної системи, покращення комфорту та безпеки під час водіння.
Інші характеристики:
* Процесор - Snapdragon SM6225
* Система - Android 12
* WiFi - 2,4GHz + 5GHz
* Bluetooth - BT 5.0
* USB 5V\1A
Європейська версія – працює з усіма мобільними операторами України
Ottocast CarlinKit TBox Ambient постійно здійснює пристрій та програмне забезпечення, для підвищення функціональності та покращення з різними мультимедійними пристроями різних авто.
Перед підключенням рекомендується встановити всі останні оновлення ОТА (потрібне інтернет підключення)
Комплектація:
1 х мультимедійний інтерфейс
1 х комплект кабелей (USB type A to C , USB type C to C)
Купити Мультимедійний інтерфейс CarlinKit TBox Ambient 8/128Gb CarPlay AI Box в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
- Ціна: 6 990 ₴









