Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість камер | 2 |
| Кількість мегапікселів камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Підтримувані формати флеш-карт | microSD |
| Тип матриці | CMOS |
| Розмір матриці | 1/2.7" |
| Режим запису | Циклічна |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Датчик удару | Є |
| Наявність GPS | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Підтримка | Wi-Fi |
| Наявність жорсткого диска | Ні |
| Комплектація відеореєстратора | автомобільне кріплення |
| Процесор | MSC |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | Скотч |
| Активація запису | Автоматично при включенні, по датчику удару/гальмування/прискорення, при включенні двигуна, при виявленні руху |
| Датчик руху | Так |
| Фіксація на кронштейні | Фіксована |
| Роздільна здатність картинки, точок | Front 2560x1600 / Rear 1920x1080 |
| Процесор (чіпсет) | Mstar SSC8629Q |
| Матриця | OmniVision OS05A10 1/2,7" CMOS (5 Мп) |
| Додаткові характеристики | |
| Кут огляду | 140 град. |
| Інтерфейс підключення до джерела | micro USB |
| Автономне живлення | Немає |
| Автомобільний адаптер | Так |
| Запис часу і дати | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 28 мм |
e="font-size:18px">Знижка 100 грн. та безкоштовна доставка при оплаті "Предоплата за реквізитами"
Комплектація:
1 х Відеореєстратор
1 х Камера заднього виду
1 х Автомобільний зарядний пристрій
1 х Кабель питания
1 х Кронштейн
1 х Скотч
1 х Інструмент для установки
Купити Автомобільний відеореєстратор DDPai N3 Pro GPS Dual Cam (Black) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 650 ₴







