Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Швидкість з'єднання | 4323 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 3 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Кількість USB-портів | 0 |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11be |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 dual band |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Функція Power Bank | Ні |
| Колір | Білий |
| Стандарт | 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Інтерфейс підключення (LAN-порт) | 1х100/1000/2500, 3х10/100/1000 |
| Робота в кількох діапазонах | Двохдіапазонний (Dual band) |
| Максимальна швидкість з'єднання 2,4 ГГц, Мбіт/с | 688 |
| Максимальна швидкість з'єднання 5 ГГц, Мбіт/с | 4323 |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 221 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
Роутер для китайського регіону (CN). Налаштування системи через веб-інтерфейс (браузер chrome + перекладач або розширення RUMIFI, для русифікації інтерфейсу) або додаток Xiaomi Home/Mi Home.
В версії для китайского регіону (на відміну від глобальної версії) є додаткові режими з більшою потужністью сигналу.
Комплектація:
1 х роутер
1 х зарядний пристрій
1 х патч-корд
1 х оригінальна упаковка
Купити Бездротовий маршрутизатор (роутер) Xiaomi Router BE5000 (DVB4424CN) (chinese ver.) з наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладним платежем службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴






