Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netac Technology |
| Вид | Внутренний |
| Тип диска | SSD |
| Назначение | Для ПК и Ноутбука |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Интерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Совместимость интерфейса | PCI Express 3.0 x4 |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Класс качества | Original |
| Скорость считывания | 7000 Мб/сек |
| Скорость записи | 5500 Мб/сек |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Ширина | 2.3 мм |
| Высота | 22 мм |
| Вес | 20 г |
Комплектація:
1 х SSD накопичувач
1 х інструкція з експлуатації
Купити SSD накопичувач Netac M.2 2280 Gen4x4 NVMe NV 7000-Q 1TB в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Информация для заказа
- Цена: 3 590 ₴


