Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 401 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| NFC | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.5 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Вага | 365 г |
| Корпус | |
| Пило та вологозахист | 69 IP |
| Захист | MIL-STD-810H |
Комплектація:
1 х смартфон1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон DOOGEE S Cyber 8/256GB (Fluorite Red) Global в наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Україні, можлива доставка з післяплатою службою Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 990 ₴




