Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 260 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2050 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176.8 мм |
| Ширина | 84.9 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Вага | 324 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 790 ₴







