Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fossibot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 401 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G52 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| NFC | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 12000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 174.2 мм |
| Ширина | 82.4 мм |
| Товщина | 22.3 мм |
| Вага | 470 г |
| Корпус | |
| Пило та вологозахист | 69 IP |
| Захист | MIL-STD-810G |
| Камера | |
| Особливості основної камери | інфрачервоне підсвічування для нічної зйомки: 2-LED, підводна зйомка, нічне бачення, 20 МП |
| Акумулятор | |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
Знижка 250 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2222312771-smartfon-fossibot-f106.html
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Fossibot F106 Pro 8/256GB NFC (Black) Global з наявності в Україні Ви можете у нас, оформивши замовлення у зручний для Вас спосіб! Доставка по Украине, можлива доставка накладним платежем службой Нова Пошта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 890 ₴









