Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 610 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB Type-C, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| NFC | Не підтримується |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 33 В |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 162.24 мм |
| Ширина | 75.55 мм |
| Товщина | 7.97 мм |
| Вага | 188.5 г |
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
1 х силіконовий чхол
Купити Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 4G No NFC 8/256GB (Midnight Black) Global з наявності в Україні, Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 260 ₴











