Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 405 |
| Особливості дисплея | Частота оновлення, 120 Гц, Corning Gorilla Glass 5 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12288 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Bds, Galileo |
| NFC | Є |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1920x1080 |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176.4 мм |
| Ширина | 81.8 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Вага | 349 г |
| Корпус | |
| Пило та вологозахист | 69 IP |
| Захист | MIL-STD-810H |
| Камера | |
| Особливості камери | нічне бачення, 24 МП |
| Батарея | |
| Потужність зарядки | 30 Вт |
Знижка 300 грн. при оформленні замовлення на сайті магазину (посилання нижче) і оплаті "Предоплата за реквізитами"
https://ankerok.com.ua/ua/p2061209753-smartfon-oukitel-f150.html
Комплектація
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купити Смартфон Oukitel F150 B2 Pro 12/256 GB NFC (Polar Night) Global з наявності в Україні Ви можете в нас, оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можливе доставка накладеним платежем службою Новая Почта.
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 990 ₴


