Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Redmi |
| Країна виробник | Китай |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Модель процесора | Snapdragon 680 |
| Стан | Новий |
| Модель планшета | Redmi Pad SE |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 610 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Док-станція | Ні |
| Роз'єм для док-станции | Ні |
| Кількість USB-портів | 1 |
| NFC | Не підримується |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255.5 мм |
| Ширина | 167.1 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 478 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм для док-станції | Ні |
| Можливість заряджання від USB | Так |
Комплектація:
1 х смартфон
1 х зарядний пристрій
1 х USB-кабель
Купить Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB (Graphite Gray) Global з наявності в Україні Ви можете у нас оформивши замовлення зручним для Вас способом! Доставка по Україні, можлива доставка з наложеним платежем службою Нова Пошта
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 770 ₴











